Mavi Uzun Elbise

Anasayfa » Mavi Uzun Elbise
  • Marka: BTB
  • Ürün Kodu: btb-3
  • Stok: Sadece 1 Adet Üretilmiştir.
BU TAM BENLİK

Çünkü zor giyilen elbiseleri pek kullanışlı bulmam. Bu sebepten rahat giyilebilir bir elbise düşünürken uzun bir fermuar kullanmanın kolaylık sağlayacağını düşündüm. Bu elbiseyi gösterdiğim kişiler ilk önce çok dağınık ve anlamsız buldular. Boyundan taktığım ve sonra ön taraftan fermuarı yukarı çektiğimde ise çok etkilendiler ve tasarımı yaratıcı buldular. Giyilmeden önceki elbiseden  böyle bir gösteri beklemiyorlardı sanırım:)

Derin bir ön yırtmaca sahip olan bu elbisenin fermuar hizasına kadar astarı var. Fermuar alttan tamamen ayrılıyor. Boyundan ve sırttan klipsi var. Klipsler kendi bedeninize göre ayarlanabilir. Kendi ölçülerinizi verdiğinizde bu detayı teslimat öncesinde yapabiliriz. ayrıntı fotografında sırtta klips yok, ölçüye göre dikillecek.

Elbisenin fermuarı haricindeki önemli detayı ise gümüş renkli minik pullarla süslenmesi. Boyun kısmında, sırt çevresinde ve göğüs altındaki ışıltılar için yaklaşık 7-8 saat süren bir işleme yapıldı. Pullar minik olduğu için çok zaman aldı. Elbiseyi elinize aldığınızda işçilikteki sabrı göreceksiniz zaten :)

Kumaş türü: Deri görünümlü jarse

Rengi: Lacivert

Beden: 36-38

Göğüs altı:  * (ölçüye göre klips dikilecek)

Boyun ölçüsü (elbisede fermuarın üst kısmı):25 cm

Etek boyu: 96 cm  * (boyunuza göre kısaltılabilir)

    1. Kötü
    2. İyi
Devam