Neden BTB?

Anasayfa » Neden BTB?

Bir sürü satış sitesi ve ürün varken neden BTB ürünlerini seçmelisiniz? ÇÜNKÜ BTB ürünleri tek ve özgün olarak üretiliyor. Ne bedeni, ne rengi ne de benzeri var. Evet dışarıdan bakıldığında birçok kişiye tuhaf gelen bu durum bir noktadan sonra cazip gelmeye başlıyor.

Ürünü beğenen ve bedenine uyan kişi için cazip. Çünkü aynı üründen başkasında göremeyecek ve kendini daha özel hissedecek. Günümüzde bu tür bir satışı ancak özel modaevleri sağlayabiliyor.

Ürünlerimizi cazip bulmayanlar ise beden ve renk seçeneği isteyen kişiler. Elbette biz onları da memnun etmek isterdik ancak BTB olarak projemiz özgün ürünler ve özel tasarımlar üzerine kurgulandı ve BTB ürünleri zaman içinde çizgisinden ödün vermeden, özgünlüğünü ve prensiplerini değiştirmeden yoluna devam edecek. Ürünler daha kaliteli, daha özgün ve gittikçe daha sıra dışı olacak.

Tamamen el emeğiyle üretilen BTB ürünleri zaman içinde büyüyecek ve ileriki aşamalarda farklı sürprizlerle karşınıza çıkacak. İleriki aşamalardan şimdilik bahsetmiyoruz. Çünkü sürprizleri bozmak istemiyoruz J Bizi takip etmeye devam edin…