Cesur Adımlar
Cesur Adımlar

Cesur Adımlar

Oldukça cesur renklerin öne çıktığı ayakkabı trendleri arasında retro stillerin etkisi de sürüyor. Kalın tabanlar, inovatif blok topuklar veya kroşe ayakkabılar ile ‘konfor’ spot ışıkları altında.

Erken kalkan yol alır! İlkbahar Yaz 2020 trendlerini şimdiden benimsemeye başlamaya ne dersiniz? Kış sezonu boyunca sıcak havaların, montsuz günlerin ve sandaletlerin hayalini kurduysanız bu yazı içinizi ısıtacak! Aslında modada mevsim kuralları yavaş yavaş ortadan kalkıyor. Botlar yaz aylarına, topuklu sandaletler ise kış aylarına taşınıyor. Öyleyse şimdiden sandalet ve topuklu mule terlik alışverişine başlayabiliriz. 

Kalın tabanlı spor sandaletlerden, parmak arası topuklu terliklere kadar birçok silüet görmeniz mümkün. Geçtiğimi sezonlara kıyasla yüksek topukların yerini ‘kitten heel’ veya minik topukların aldığını görüyoruz. Klasik modellere 2020 güncellemesi katan tasarımcılar, yeni sezonda heyecanlanacağımız stiller ile kalbimizi fethediyorlar. Güzellikte gördüğümüz doğallık trendinin yansıması olarak giyim trendlerinde de rahatlığın ana temalardan biri olduğunu inkar edemeyiz. Kalın tabanlar, inovatif blok topuklar veya kroşe ayakkabılar ile ‘konfor’ spot ışıkları altında. Kendinizi rahat hissederken şık olamazsınız diye bir kural yok! Gündüzden ofise, ofisten geceye taşıyabileceğiniz yeni sezon ayakkabı trendlerini görmek için aşağıya göz atabilirsiniz…