Cicişler ile Candan kardeşler kavgasından olay sözler: ‘Bakın dombili kardeşler…’
Cicişler ile Candan kardeşler kavgasından olay sözler: ‘Bakın dombili kardeşler…’

Cicişler ile Candan kardeşler kavgasından olay sözler: ‘Bakın dombili kardeşler…’

Nihal-Bahar Candan kardeşler ile Esra-Ceyda Ersoy kardeşler birbirine girdi.

41769_17.jpg

Ardından Esra-Ceyda Ersoy sosyal medya hesabından bu benzetmeye yanıt verdi.

41769_1.jpg

Ersoy kardeşler Instagram hesaplarından yaptıkları paylaşıma şu notu düştü:
“Cengiz Semercioğlu bugünkü yazısında bizimle Candan kardeşleri kıyaslamış fakat Candan kardeşler bugüne kadar yarışmacı olmaktan başka ne yapmış ki bizimle kıyaslanıyor veya bize benzetiliyor anlamıyoruz!

41769_2.jpg

Herkes 2 kız kardeş olabilir ama herkes Esra-Ceyda Ersoy, sizin deyiminizle “Cicişler” olamaz. Biz kusursuz fiziklerimiz ve güzelliğimiz dışında bugüne kadar birçok kurumsal dünya markasının reklam yüzü olduk, sinema filmlerimiz, sunuculuğunu yaptığımız tv programlarımız oldu vs…

41769_3.jpg

Ha o 2 kız kardeşi severiz orası ayrı ama henüz bir cicişler değiller, bunun için daha çok fırın ekmek yemeleri lazım. Kıyas yapılmasın please!”

41769_4.jpg

Bu paylaşımın ardından Candan kardeşler, Armağan Çağlayan ile yaptıkları röportajda kendilerini Cicişlere benzetenlere sitem ederek, “Bizi onlara benzetmek hakaret gibi” dedi.

41769_5.jpg

Nihal ve Bahar, gece kulübüne gitmeleri ile ilgili olarak “Yaşı küçük iki kızın üzerine bu kadar gidilmemeli. Biz düzgün kızlarız. Gece kulübünde bile alkol almıyoruz. Çünkü alkol yasağımız var. Babamız çok dindar ama kimse bunu bilmiyor. Sigara bile içmeyiz. Her türlü kan, akciğer testine girebiliriz. Raporlarını verebiliriz” dedi.
Candan kardeşlerin Esra-Ceyda Ersoy hakkındaki sözleri kavgayı tekrar ateşledi.

41769_6.jpg

Cicişler sosyal medya hesabından bu fotoğrafı paylaşarak şu yorumu yaptı:
“Bakın dombili kardeşler sizi bize benzetmelerinden çok rahatsız oluyoruz çünkü ÇOK ÇİRKİNSİNİZ. Biz ise çok güzel ve çok seksiyiz. Biz kim siz kim! Anormal, tuhaf ve uzaylı hareketlerinize hiç girmeyeceğiz bile.

41769_7.jpg

Bizim hayranımız olduğunuzu ve evde biriniz Esra biriniz Ceyda olup aynanın karşısına geçip bize özenip bizi taklit ettiğinizi kendin bize söylemiştin Baharcım.

41769_8.jpg

Keşke sadece evde taklit etmekle yetinseydiniz. Çünkü o tiplerinizle saçlarınıza uzun sarı peruk takıp yarışma yarışma koştursanız da sizden biz olamaz.

41769_9.jpg

Taklitler aslını yüceltirmiş ama siz bize hakaret gibi çıktınız meydana. Daha fazla bizim adımızı kullanarak bizi rezil etmeyin pılınızı pırtınızı toplayın gidin evinizde oturup ders çalışın avukat olun!

41769_10.jpg

Gerçi farzedelim ki mezun olabilip avukat olabildiniz, Hangi aklı yerinde insan size davasını verirse artık.

41769_11.jpg

41769_12.jpg

41769_13.jpg

41769_14.jpg

41769_15.jpg

41769_16.jpg