Deri Pantolon Kombinleri
Deri Pantolon Kombinleri

Deri Pantolon Kombinleri

Daha çok sonbahar ve kış aylarında tercih edilen deri pantolonlar genç kesime daha fazla hitap etmesiyle oldukça tercih edilir. Kadınları daha seksi ve güzel gösterdiği için kıyafetler deri pantolon kombinleri ile tamamlanıyor. Deri pantolonları kombinlerken rastgele kıyafet seçimleri yapılmamalı, özenle kıyafet seçimi yapılarak tamamlanmalıdır. Deri pantolon kombinleri kişinin vücut yapısına tam olarak oturduğundan fizik yapısına uygun modeller tercih edilmelidir.

Deri Pantolon Modelleri Kaça Ayrılır?

Her kıyafette farklı model çeşitliliği olduğu gibi deri pantolon modelleri de kendi içinde farklıdır.

Bu modeller şunlardır;

  1. Düz deri pantolon şekilleri
  2. Bacaklarda ayrıntıları dikkat çeken, skinny deri pantolonlar
  3. Yüksek belli, dar paça, üstü bol, pilesi olan deri pantolonlar.

Bu seçenekler kişinin zevkine, beden yapısına göre farklılık gösterir. kimi bayanlar deri pantolon kombinleri için düz modelleri tercih ederken, kimileri de pilesi olan deri pantolon ya da çeşitlerini tercih eder.

Deri Pantolon Kombinleri
Deri Pantolon Kombinleri

Deri Pantolon Kimlere Yakışmaz?

Deri pantolonlar dışarıdan bakıldığında ne kadar şık görünse de herkesin vücut hatlarına uygun olmadığı bilinmelidir. Deri pantolon yakışmayan seçenekler şöyledir;

Fazla Kilo

Deri pantolonun diğer pantolonlardan farklı olduğu göz önünde bulunmalıdır. Deri pantolon kombinleri yaparken vücudunuzda ki kusurların kapanmasını bekleyemezsiniz. Aksine deri pantolonlar bu kusurları daha fazla ortaya çıkartırlar. Fazla kilolu olan bayanlar daha fazla kilolu görüneceğinden bu tercihten uzak durmalıdır.

Geniş Kalçalar

Yapısı bakımından vücut hatlarını daha çok belirginleştirdiği için özellikle geniş kalçaları daha çok belirginleştirir. Skinny deri pantolonlar kalçaları daha fazla ortaya çıkarır. Geniş kalçalı bayanlar deri pantolon kombinleri yapacaklarsa düz deri pantolon onlar için en iyi seçenek olacaktır.

Kısa Bacaklar

Bacak boyu kısa olan bayanlar yüksek bel deri pantolon kombinleri yapabilirler. Yüksek bel altına giyilecek topuklu ayakkabı ile bacak boylarını uzatarak şık bir görüntüye sahip olabilirler.

Deri Pantolon Nasıl Kombinlenmeli?

Deri pantolonlar hem spor şık, hem de ışıltılı kombinler ile abiye tarzı ortaya koyabilir. Parlak kumaşa sahip olan deri pantolon kombinleri yine benzer kumaşlarla tamamlanabilir. Çekicilik katacağı için sadece alt tarafta dikkat çekilmeli ve derin dekolteli kıyafetler tercih edilmemelidir. Deri pantolon kombinleri diğer tüm deri aksesuarlar tamamlanabilir. Özellikle botlar ile deri pantolon ikilisi arasında mükemmel bir uyum sağlanır.