Deri tayt modelleri ve alışveriş yaparken bunlara dikkat etmelisiniz.
Deri tayt modelleri ve alışveriş yaparken bunlara dikkat etmelisiniz.

Deri Tayt Alırken Nelere Dikkat Etmeli ve Nasıl Giymeli

Bol duran deri pantolon, rahat paperbag bel ile veya balon tarzda olan deri pantolon modelleri  sonbahar / kış sezonu trendleri arasındadır.  Ancak deri taytlar moda sever kadınlarda her zaman moda olacak, sonuçta uzun, ince bacakları ve seksi bir silueti birleştirecekler. Vücudunuza uygun bir şekilde nasıl giyebilirsiniz ve satın alırken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bu yazımızda paylaştık. Ve deri tayt ile  iyi görünümlü bir kombin oluşturmak için hangi temel kuralların yardımcı olduğunu açıklayacağız.

Moda Trendleri: Deri tayt modelleri ve  alışveriş yaparken bunlara dikkat etmelisiniz

Boyut ve malzeme

Başarılı bir görünüm için en önemli kural şudur: Garip görünmemelidir! Evet, deri taytlar vücuda tam oturmak zorundadırlar, ancak bel veya dizlerin arkasında katlanmamalıdırlar. Bu yüzden sadece giymek son derece rahatsız edici değil, aynı zamanda karakterine ve stiline optik olarak bir iyilik yapmıyorsunuz. Bu nedenle önemli olan: deri tayt sıkıca oturur ama cildimizi kat kat göstermez . Bu yüzden boyut seçimi konusunda daha dikkatli düşünmelisin. Yumuşak kuzu derisinden yapılan modeller, cilt üzerinde özellikle hoş ve kişisel vücut şekline en iyi şekilde uyar. Tabii ki, nispeten yumuşak suni deri alternatifleri de var.

Uzunluk

Deri tayt ile bacakları daha uzun göstermek istiyorsanız, kırpılmış versiyonlardan veya ayak bileğinde olan modellerden kaçınmalısınız. Pantolon ve taytlarda kısa paça modeller bacakları görsel olarak kısaltır. Kısa boylu kadınlar uzun ayaklara kadar inen deri taytlar seçerler.

Yüksek bel deri taytlar

Fermuarlı, düğmeli veya elastik bel kemerli modeller var. İkincisi, özellikle yüksek bel daha çok kullanım rahatlığı sunar ve kusurları gizler. Küçük bir göbek ya dayan simitleri gizlemek isteyenler için, biraz daha yüksek ya da yüksek bel kemerine sahip deri taytlar idealdir.

Deri taytları bu şekilde stillendiriyorsunuz

Dengeye dikkat edin

Deri neredeyse ikinci bir deri gibi vücudunuza yuva yapar. Bu sarılmaya yarayan parçaya iyi bir karşı ağırlık oluşturmak için, geniş örgü kazaklar veya maksi gömlekler gibi gevşek veya büyük boy siluetler içeren üstleri seçin. Sıkı bir elbise veya kısa bir üstü taytlar ile giymek  istiyorsanız, uzun bir cekete göre stil uygulayın ve görünümünüzde iyi bir denge elde edin. Temel olarak, üst vücut ne kadar hacimli olursa, bacaklar o kadar dar görünür.

Kış stili

Kumaşları karıştır

Tabii ki, her gün havalı ve rahat bir görünüm için deri pantolon ve tayt ile bir kapüşonlu sweat ve spor ayakkabı giyebilirsiniz.

Bununla birlikte, farklı malzemeleri ve stilleri birbiriyle birleştirirseniz, kıyafetiniz daha zarif ve çok katmanlı olacaktır.

Deri tatylar için stil, örneğin narin dantel veya asil bir deve tüyünden yapılmış yumuşak  oversize örgü kazaklar harikadır. Topuklu ayakkabılar veya uzun çizmeler ile kombinlenebilir.

Tabii ki, deri taytlar, son derece bacakları dar göstermesi nedeniyle diz üstü çizmeler ile giymek için de mükemmeldir.