Bacakları uzun göstermek için ne yapmalı!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Bacakları uzun göstermek için ne yapmalı!
Abone ol
Bacakları uzun göstermek için ne giymeliyiz? Bacak boyunuzun kısa olduğunu düşünüyorsanız listelediğimiz ipuçlarına göz atın...

Her kadının uzun ve düzgün bacaklara sahip olma şansı maalesef yok. Ancak bacaklarınız uzun olmasa da bunu dert etmeyin! Kıyafetlerinizle ve kombin tercihlerinizle bu durumu tersine çevirmeniz mümkün. Bacak boyunuzu kısaltan botlar ve çizmeleri bir kenara bırakın. Asimetrik elbise ve eteklere gardrobunuzda yer açın! İşte bacaklarınızı daha uzun göstermek için birkaç ipucu!

Asimetrik kesimleri tercih edin!

Asimetrik kesimli elbiseler veya elbiseler bacaklarınızı olduğunda daha uzun göstermesine yardımcı olur. Asimetrik kıyafetleri seçerken dikkat etmeniz gereken nokta kesimlerinin vücut yapınıza uygun olmasıdır. Birkaç A-kesim veya kalem etek satın alın ve bunları günlük kıyafetlerinize ekleyin.

Doğru uzunluk

Diz altında biten etek veya elbiselere dikkat edin. Bu tarz kıyafetler bacaklarınızı görsel olarak keserler. Diz hizasından biraz daha uzun ya da daha kısaları tercih etmenizde fayda var.

Derin yırtmaçtan yardım alın

Bacak boyunuzu uzun göstermek için özel günlerde derin yırtmaçtan yardım alabilirsiniz. Ancak derin yırtmaç kullanırken dikkat etmeniz gereken şey şu ki kullandığınız kıyafet veya eteğin kumaşı hafif ve ince olmalı. 

Hangi tür pantolon giymeli?

Günlük hayatta en çok tercih ettiğimiz kıyafet kombinlerinde tişört ve pantolon bulunuyor. Bacaklarınızı daha uzun göstermek için tişörtünüzü pantolonunuzun içine sokabilirsiniz. Bu giyim aynı zamanda belinizin de daha ince görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Bacaklarınızı m-pantolon ile daha ince göstermenin bir diğer yöntemi de çizgili pantolonlarda saklı. Çizgili pantolonları günlük hayatta istediğiniz gibi giyinebilirsiniz.

Kaynak: https://www.elmaelma.com

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
İkinci el alışverişte dikkat edilmesi gerekenler, orijinalliğinden emin olun!Önceki Haber

İkinci el alışverişte dikkat edilmesi ge...

Zayıf gösteren kıyafetler neler maksi etekler tercih edilmeli!Sonraki Haber

Zayıf gösteren kıyafetler neler maksi et...

Düet Academy

Yorum Yazın

Q Bar Cafe