Erdoğan: Anket adı altında ortaya sürülen manipülasyonlara bakmayın

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Erdoğan: Anket adı altında ortaya sürülen manipülasyonlara bakmayın
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van’da “Gençlik Buluşması” programına katıldı, gençlerle sohbet etti. Burada yaptığı konuşmada siyaset ...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Van’da “Gençlik Buluşması” programına katıldı, gençlerle sohbet etti.

Burada yaptığı konuşmada siyaset gündemini de değerlendirip, erken seçim çağrılarına yanıt veren Erdoğan'ın mesajlarından satır başları şöyle:

GENÇ ÜYE SAYIMIZ 23 MİLYON OLUR: Gençlerde üye sayımız 12 milyona yaklaştı, kadın kollarında da 3 buçuk 4 milyon üye sayımız var. Erkan Bey 5, 5 buçuk diyor. Diğer partilerin tamamını toplayın bizim üye sayımıza ulaşamazlar. AK Partili üye kardeşlerimize söylüyorum, her biriniz birer üye sayısı yapsanız 23 milyon oluyor.

SEN ADAY MISN DEĞİL MİSİN ONU AÇIKLA: Bazıları merak ediyor, Bay Kemal... Seçim tarihini açıkla diyor. Erken seçim olmayacak Kasımda seçim yok, seçim önümüzdeki yılın haziranında, kendini oraya hazırla. Sen aday mısın değil misin onu açıkla ya da adayını açıkla. Şu an 6'lı masa ne yapacağını şaşırmış durumda. Biz yolumuza Bahçeli ile Cumhur İttifakı ile yürüyoruz.

HER AN MAÇA ÇIKACAKMIŞ GİBİ: Herhalde bunlar YSK ilan edene kadar adaylarını açıklayamayacaklar. Biz her an maça çıkacakmış gibi hazırlığımızı yapıyoruz.

2023 YENİ BİR KIRILMA NOKTASI OLACAK: Van ile birlikte gençler buluşmamızı gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Adana'da yapmış olduğumuz gençlik şöleninde coşku bambaşkaydı. 100 bini aşkın genç bir araya gelmişti. Tabii biliyorsunuz fetih şölenini İstanbul'da yaptık. 560 bin kişi Atatürk Havalimanında toplandı. Muhalefet Maltepe'de bir araya geldi 106 bin kişi. Nereden nereye görüyorsunuz. Sizlerin gayretleri ile 2023 yeni bir kırılma olacak.

SEÇME-SEÇİLME YAŞIN BİZ DÜŞÜRDÜK: Gençler için çalışan bir parti olarak bundan sonra her fırsatta sizlerle bir araya geleceğiz çünkü biz gençlere salt seçmen olarak bakmıyoruz. Seçme ve seçilme yaşı 30'du. Önce 25'e sonra 18' biz indirdik. Biz diğer siyasi partiler gibi gençleri sadece seçim zamanı hatırlamadık. Gençleri geleceğimiz, geleceğimizin teminatı olarak gördük. Siyasete ilk adımını gençlik kollarında atmış biriyim ben. Bunların hiçbirinin böyle bir geçmişi yok. Altılı masadaki kimsenin böyle bir geçmişi yok.

YEMEZLER MİÇOTAKİS YEMEZLER: Seni Vahdettin Köşkü'nde ağırlayacağım. Yemekte mutabakata varacağız. Tamam. Aradan 2-3 hafta geçti. ABD'ye gidiyorsun Senato'da konuşma yapıyorsun. F-16'lar aleyhinde. Yemezler Miçotakis yemezler.

ANKET MANİPÜLASYONU: Anket adı altında ortaya sürülen manipülasyon araçlarında verilmek istenen havaya sevgili gençler, hiç bakmayın. Son 20 yıldır olduğu gibi bugün de Türk siyasetinde en çok tercih ettiği parti biziz.

PERDE ARKASINDA ADAYLIK YARIŞI YAPIYORLAR: (Neden muhalefettekiler ben adayım demiyor? sorusu üzerine) Şimdi tabii ben de doğrusu bu aday noktasında hala isim açıklamayışlarını niye sorusunu arkadaşlarımızla tartışıyoruz. Enterasan. Hepsi birbirine pas atıyor. Perde arkasında adaylık yarışı yapıyorlar. Tabi bizde bir laf var. "Elalemin derdi bizi mi gerdi" diye. Bize ne işimize bakıyoruz. Durmak yok yola devam diyoruz. Bize düşen nedir biz her an maça çıkacak gibi hazırlığımızı yapacağız değil mi?

KYK YURTLARIMIZ BOŞ: (Kiralarda ve özel yurtlarda artış var. KYK yurtları ile ilgili çalışmanız var mı?) KYK yurtlarımız boş biz KYK yurtlarına öğrenci arıyoruz. Tüm üniversite sınavına girecek öğrencilerimize de başarılar diliyoruz. (HABER MERKEZİ)Kaynak: https://www.ilkduy.com/haber/erdogan-anket-adi-altinda-ortaya-surulen-manipulasyonlara-bakmayin-37989


Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
YÖK Başkanı Erol Özvar’dan ’genel af’ açıklamasıÖnceki Haber

YÖK Başkanı Erol Özvar’dan ’genel af’ aç...

Ömer Ünnü AKP’den istifa etti: Liyakat ve vefadan uzaklaşıldıSonraki Haber

Ömer Ünnü AKP’den istifa etti: Liyakat v...

İQ Emlak

Yorum Yazın

Reneva