Ev dekorasyonunda geometrik desenlerle bütünlüğü yakalamaya ne dersiniz?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Ev dekorasyonunda geometrik desenlerle bütünlüğü yakalamaya ne dersiniz?
Abone ol
Evinize farklı bir hava kazandırmak istiyor ve bilinenin aksine sıradanlığı yıkmak isteyenler için geometrik dekorasyon planlamasına ne dersiniz?

Evinize farklı bir hava kazandırmak istiyor ve bilinenin aksine sıradanlığı yıkmak isteyenler için geometrik dekorasyon planlamasına ne dersiniz?

geometrik-ev-dekorasyon-ornekleri-nr93.j

Her yıl değişen trendler ve ev dekorasyonlarıyla beraber son zamanlarda evinde sıradanlıktan ziyade farklı bir hava kazandırmak ve daha marjinal olmak adına geometrik desenleri evinize getirdik! Evinizi olduğundan daha canlı gösterip sıradanlıktan kurtaran geometrik desenleri dizayn etmenin püf noktalarını bir araya getirdik.

ev-dekorasyonunda-geometrik-kombini-N2ZI

 Geometrik denince akla tablolar, desenler ve farklı boyutlardaki eşyalar geliyor. Evinizi standartların üzerine taşımak ve farklılık kazandırmak istiyorsanız geometrinin gücünden yararlanabilirsiniz. 

ev-dekorasyonunda-geometrik-sekill-QaUB.

Neredeyse 2018'den itibaren trend haline gelen bu akım 2022'de de devam ediyor. Geometrik desenleri masanızda, koltuklarınızda, sehpalarda, halılarınızda veya tablolarınızda kullanabilirsiniz. 

feometrik-desenli-ev-dekorasyonu-1z41.jp

Geometrik dekorasyona verilebilecek en güzel örneklerden biri de koltuklardır. Evi küçük olanlar için oldukça kullanışlı olan L tipi koltukları dairesel bir orta sehpa ile şekil olarak geometrik dekorasyon kombini yapabilirsiniz. Veya geometrik desenleri perdelerinizde çizgili olarak kullanarak evinize bambaşka bir hava kazandırabilirsiniz. 

ev-dekorasyonunda-geometrik-sekill-DgkA.

Kitaplık, masa gibi dekoratif modellere yön veren eşyaları oval dikdörtgen veya üçgen şeklinde kullanabilirsiniz. Bu sayede evinizde geometrik bir bütünlük oluşturabilirsiniz. Ancak ev eşyalarınıza geometri bir renk kazandırmak istiyorsanız eşyalar üzerinde oynamalar yapabilirsiniz. 

geometrik-ev-dekorasyonu-nasil-yapi-MO0x

Kaynak: https://www.elmaelma.com/

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Aşık olmak insanı nasıl etkiler?Önceki Haber

Aşık olmak insanı nasıl etkiler?

Lenfoma belirtileri ne zaman başlar? Geceleri sık sık terliyorsanız dikkat!Sonraki Haber

Lenfoma belirtileri ne zaman başlar? Gec...

Q Bar Cafe

Yorum Yazın

Reneva