JENNIFER LOPEZ GEÇİRDİĞİ PANİK ATAĞI ANLATTI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
JENNIFER LOPEZ GEÇİRDİĞİ PANİK ATAĞI ANLATTI
www.elle.com.tr Jennifer Lopez, hayranlarına dinlenmenin önemini vurguladı. ‘On the JLo’ başlıklı bülteninin son sayısında, yirmili yaşlarında ...

www.elle.com.tr

Jennifer Lopez, hayranlarına dinlenmenin önemini vurguladı. ‘On the JLo’ başlıklı bülteninin son sayısında, yirmili yaşlarında yaşadığı bir problemi anlatan Lopez, gençken ‘yenilmez’ olduğunu düşündüğünü söyledi. “Hayatımın bir noktasında geceleri sadece 3 veya 5 saat uyuyordum,” diyen Lopez, “Tüm gün sette oluyordum ve akşamları ise stüdyoda oluyordum ve hafta sonları da video çekimlerinde oluyordum. Yirmili yaşlarımın sonundaydım ve yenilmez olduğumu düşünüyordum. Ta ki bir güne kadar. Karavanda oturuyordum ve işimin stresi üzerine uykusuzluk eklenince mental olarak mücadele edemedim” diye ekledi.

Birkaç saniye içerisinde hareketsiz kaldığını anlatan Lopez, güvenlik tarafından doktora götürüldüğünü paylaştı. Doktorun kendisine dinlenmesi gerektiğini söylediğini anlatan Lopez, “Net bir şekilde göremiyordum ve fiziksel semptomlar beni korkutmaya başladı. Şimdi bunun yorgunluk sebebiyle gerçekleşen bir panik atak olduğunu biliyorum ama o zamanlar böyle bir şey duymamıştım” dedi.

Doktorunun kendisine söylediklerini yazan Lopez, “Doktor bana ‘Hayır deli değilsin. Sadece uykuya ihtiyacın var. Her akşam 7 ila 9 saat arası uyu, kafein içme ve egzersiz yapmayı unutma’ dedi. Vücudumun ve zihnimin sağlıklı olması için neye ihtiyaç duyduğunu görmezden gelmenin sonuçlarının ne kadar ciddi olabileceğini anladım” dedi.

Son zamanlarda fiziksel ve mental sağlık hakkında konuşan Lopez, iş ve özel hayatının dengesini kurmaya çalıştığını anlattı. Önceki bültenlerinde özel hayatına öncelik vermeye çalıştığını anlatan Lopez, nişanlısı Ben Affleck ve çocukları ile daha fazla zaman geçirmek istediğini anlatmıştı. “Bu benim için çok önemli, özellikle şimdi. Sadece iş hayatımı değil kişisel hayatıma öncelik vermek istiyorum. 14 sene önce çocuklarım olduğu zaman daha farklı düşünmeye başlamıştım,” diyen Lopez, “Bazı şeyler benim için değişti. Daha sağlıklı bir bakış açısı kazandım. Şimdi evlenmek üzere olduğum için, öncelik her zaman ailemin. Bu, hayatımdaki önemli insanlar için kadın, anne, eş ve olmam gereken kişi olmak için yeterli zamana sahip olmakla ilgili. Ailemden zamanımı alacaksa çok özel bir proje olmalı” diye ekledi.Kaynak: https://www.ilkduy.com/haber/jennifer-lopez-gecirdigi-panik-atagi-anlatti-38614


Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
GELİNLER İÇİN 20 HAVALI MANİKÜRÖnceki Haber

GELİNLER İÇİN 20 HAVALI MANİKÜR

GÜNEŞ TENİNDE: EN İYİ 15 BRONZLAŞTIRICISonraki Haber

GÜNEŞ TENİNDE: EN İYİ 15 BRONZLAŞTIRICI

Q Bar Cafe

Yorum Yazın

Q Bar Cafe