JOHNNY DEPP, TIKTOK’A KATILDI

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
JOHNNY DEPP, TIKTOK’A KATILDI
Johnny Depp, geri dönüş için hazır! Deep, eski karısı Amber Heard’a karşı açtığı iftira davasında kazandığı zaferin ardından bir TikTok hesabı ...

Johnny Depp, geri dönüş için hazır! Deep, eski karısı Amber Heard'a karşı açtığı iftira davasında kazandığı zaferin ardından bir TikTok hesabı oluşturdu. "Karayip Korsanları" yıldızı, Çarşamba sabahı itibariyle doğrulanmış hesabında 7 milyondan fazla takipçiye ulaştı. Biyografisinde kendisini “Ara sıra Tiyatrocu” olarak tanımlıyor.

58 yaşındaki Depp, ilk gönderisinde “değerli, sadık ve sarsılmaz” hayranlarına destekleri için teşekkür etti. “Her yerde birlikteydik, her şeyi birlikte gördük. Aynı yolda beraber yürüdük. Birlikte doğru olanı yaptık, çünkü sen umursadın” diye yazdı. "Ve şimdi hep birlikte ilerleyeceğiz. Her zaman olduğu gibi, siz benim işverenimsiniz ve bir kez daha teşekkür etmekten başka hiçbir şekilde teşekkür edemem. Teşekkürler. Sevgiler ve saygılar, JD.”

Depp, Virginia jürisinin üç suçlamadan da sorumlu bulduğu Heard'dan 15 milyon dolarlık tazminat kazandıktan bir haftadan kısa bir süre sonra popüler video paylaşım platformuna katıldı. Depp, davanın sonucunda tazminat olarak 10 milyon dolar ve cezai tazminat olarak 5 milyon dolar kazandı. Heard, Depp'e karşı açtığı karşı davada küçük bir zafer kazandı ve jüri ona 2 milyon dolar tazminat verdi, ancak cezai tazminat vermedi.

Kazanmasının ardından oyuncu, huzur içinde olduğunu ve dünyanın dört bir yanından gelen sevgi ve muazzam destek ve nezaket karşısında mutlu olduğunu belirten bir açıklama yaptı. “En başından beri bu davanın amacı, sonucu ne olursa olsun gerçeği ortaya çıkarmaktı. Doğruyu söylemek, çocuklarıma ve beni desteklemekte kararlı olan herkese borçlu olduğum bir şeydi.”

Mahkemeyi kazandığından beri, Depp halkın için geri döndü. Avukatlarının kapanış konuşmaları yapmasından sadece iki gün sonra Jeff Beck ile sahneye çıktı.

Ve şimdi, TikTok dünyasına katılmaya hazır görünüyor.Kaynak: https://www.ilkduy.com/haber/johnny-depp-tiktoka-katildi-38001


Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
JENNIFER LOPEZ’İN BELGESELİ HAKKINDA HER ŞEYÖnceki Haber

JENNIFER LOPEZ’İN BELGESELİ HAKKINDA HER...

Kalp hastalıklarına bağlı ani ölümler erkeklerde kadınlara oranla 4 kat fazlaSonraki Haber

Kalp hastalıklarına bağlı ani ölümler er...

Düet Academy

Yorum Yazın

Efsina Tuzları