Mutlu ilişkinin sırrı nedir?

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Mutlu ilişkinin sırrı nedir?
Abone ol
Mutlu ilişkinin sırrı nedir? İlişkinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde ilerlemesini istiyorsak neler yapmalıyız? İşte sağlıklı ve mutlu ilişkinin 5 sırrı!

Mutlu ilişkinin sırrı nedir? İlişkinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde ilerlemesini istiyorsak neler yapmalıyız? İşte sağlıklı ve mutlu ilişkinin 5 sırrı!

BİRBİRİNİZE KARŞI DÜRÜST DAVRANIN 

İstemediğiniz konuları istiyormuş gibi davranmaktan vazgeçin. Bu durum bir süre sonra davranışlarınıza yansıyacak ve sizin ilerleyen zaman içerisinde agresif bir tutum sergilemenize neden olacaktır. Bu nedenle ilişkinizin daha iyi olmasını istiyorsanız kesinlikle partnerinize karşı dürüst davranın. Düşüncelerinizi ne kadar gün yüzüne çıkarıp, açık olursanız kendinizi o kadar daha ifade etme olanağı bulmuş olursunuz.


mutlu-iliskinin-5-sirri-burada-sak-QPsX.

Her çift yaşadığı ilişkiden keyif almak ister elbetteki. Bazı çiftler bu konuda çok başarılı olurken bazıları ise epeyce şanssız olabiliyor. İlişkide yaşanılan kavgalar elbetteki normaldir. Fakat bu kavgalar bazen öyle bir hal alıyor ki ilişki çıkmaza girebiliyor. Peki mutlu bir ilişkinin sırrı ne? Sağlıklı bir ilişki yaşamak için hiç kavga etmemek mi gerekiyor? Sizlere mutlu ilişkinin püf noktalarını hazırladık. İşte ilişkide mutlu olmanın 5 püf noktası! 


mutlu-iliskinin-5-sirri-burada-sak-3SNJ.

KAZANMAK İÇİN DEĞİL DÜZELTMEK İÇİN MÜCADELE EDİN 

Kavga etmek her ilişkide olabilecek bir şeydir. Bu durumu hemen kıyamet alameti olarak görmeyin. Eğer ilişkinizin sağlıklı bir şekilde ilerlemesini istiyorsanız hatta zaman zaman kavga bile edebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken nokta güç gösterisinden uzak durma konusudur. Kavgayı kazanmak amaçlı yapıyorsanız tehlike çanları çalıyor demektir. Aranızdaki problemleri çözmeye çalışın. Kavga etmeniz ancak o zaman fayda sağlayacaktır. 


-uSTb.jpg

İSTEDİĞİNİ ŞEYLERİ DİLE GETİRİN 

Şikayet etmeyi ve istemediğiniz şeyleri söylemekten vazgeçin. Bu gerçekten bir işe yaramıyor. Sizin yapmanız gereken şey partnerinizin sevmediğiniz özelliklerini yapıcı eleştirilerle düzeltmeye çalışmak olmalıdır. 


mutlu-bir-iliskinin-5-sirri-burada-U76x.

GÜVENLİ BİR ALAN OLUŞTURUN 

İlişkinin belki de ilk kuralı olmalıdır bu güvenli bölge dediğimiz alan. Her iki tarafında kendisiyle ilgili her şeyi paylaşabileceği özel bir alan olmalıdır. Birbirinizin özel alanlarına müdahale etmeyin. Bu ilişkiyi hem boğacak hem de sıkılmanıza neden olacaktır. Özgürlük alanlarınızı kısıtlamayın. Emin olun ki sağlıklı bir ilişkinin en önemli özelliklerinden biridir bu madde.


mutlu-iliskinin-5-sirri-burada-sak-IjW8.

Kaynak: https://www.elmaelma.com/

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Kadınları erken yaşlandıran hormonlar! Kırmızı et tüketirken dikkat!Önceki Haber

Kadınları erken yaşlandıran hormonlar! K...

İlişkilerde strese neden olan faktörler?Sonraki Haber

İlişkilerde strese neden olan faktörler?

Düet Academy

Yorum Yazın

Düet Academy