Yıllar sonra babalığı tadanlar özel günde buluştu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Yıllar sonra babalığı tadanlar özel günde buluştu
Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner, Babalar Günü dolayısıyla hastaları ile birlikte anlamlı bir kutlamaya ev sahipliği yaptı.

Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Gökalp Öner, Babalar Günü dolayısıyla hastaları ile birlikte anlamlı bir kutlamaya ev sahipliği yaptı.

İSTANBUL (İGFA)  - Yıllar sonra babalığı tadanlar Babalar Günü’nde buluştu.

Uzun süre baba olmayı bekleyen babalar, 40-50 yaşından sonra baba olanlar, uzun bir süre erkek kısırlığı tedavisi görüp tek embriyo sayesinde baba olanlar, genetik sorunlar sonucu sürekli bebek sahibi olamayan babalar, şu anda eşi hamile olup baba olmaya gün sayan baba adayları, eşi 4 saat önce doğum yapan heyecanlı taze baba; babalığa giden yolda ‘Geleceğimiz Çocuklarımızdır’ ilkesi ile bir araya geldi.

Mutluluk gözyaşlarının sel olup aktığı, sohbetlerin edildiği, çocukların kaynaştığı güzel bir Babalar Günü kutlaması yapıldı.

Kutlamaya katılan hastaların çocuk sahibi olmaya çalışırken yaşadıkları, hikayeleri hepsi birbirinden özeldi.

15 YILIN ARDINDAN SABIRSIZLIKLA BEKLİYORLAR

Yeter-Mehmet Sondaç çifti15 yıllık evli. 8 aşılama ve 2 başarısız tüp bebek öyküsü ile geldiklerinde kendilerine histereskopi yapılarak rahim gebeliğe hazırlandı ve ayrıca tüp bebek tedavisine geçilmeden tüm yeni teknolojik tedavilerin gerekli olanları uygulanarak başarılı bir hamilelik elde edildi. Çocuklarını kucaklarına alacağı günü sabırsızlıkla bekleyen Sondaç Ailesi de ilk Babalar Günü’nü ultrason fotoğrafıyla kutladı.

“HER ENGELİ AŞTIM AMA ÇOCUK SAHİBİ OLAMIYORUM” DEDİ, İKİZLERİ OLDU

Hümeyra-Erkan Adabaş, 8 yıllık evli. Hümeyra Adabaş, skolyoz hastası olduğundan çocukluğundan bu yana sayısız ameliyat geçirip sağlığına kavuştuktan sonra evlendi. Her evli çift gibi çocuk sahibi olmak istediler fakat kendilerine tedaviye başlanamayacağını söylendi. Çift Prof. Dr. Gökalp Öner’e başvurduğunda “Her engelli aştım ama çocuk sahibi olamıyorum, bu engeli aşamadım” dedi. Prof. Dr. Gökalp Öner de; “Sabırlı olacaksınız, uzun bir yola çıkacağız, birbirimize güveneceğiz” diyerek tedaviye başladı ve ikiz hamilelik elde edildi. Skolyoz hastası olduğu için gebelik süreci yakın takip edilerek çocuklarını sağlıkla kucaklarına aldılar. Erkan Adabaş, “Hocam sabırlı olacaksınız demişti, sabrettik, bir değil iki çocuğumuz oldu. Çok mutluyuz, bu mutluluğun tarifi yok!” dedi.Kaynak: https://www.ilkduy.com/haber/yillar-sonra-babaligi-tadanlar-ozel-gunde-bulustu-38308


Abone ol


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Lastik sektörünün ihracat şampiyonuna ’altın’ ödülÖnceki Haber

Lastik sektörünün ihracat şampiyonuna ’a...

Bursa İnegöl’de ’tarih yazan çocuklar’ ödüllendirildiSonraki Haber

Bursa İnegöl’de ’tarih yazan çocuklar’ ö...

Düet Academy

Yorum Yazın

Düet Academy