White Caviar Eye Extraordinaire göz çevrenizi aydınlatıyor.
White Caviar Eye Extraordinaire göz çevrenizi aydınlatıyor.

Işığın Dengesi: LA PRAIRIE WHITE CAVIAR EYE EXTRAORDINAIRE

White Caviar Eye Extraordinaire göz çevrenizi aydınlatıyor.

La Prairie ışığın kullanımını bilim ile bir araya getirerek cilt bakımında yepyeni bir sayfa açıyor. Yüzün şekli ve ışığın üzerindeki yansıması düzlemini etkiliyor ve bölgesel olarak kaş kontürünü, göz kapaklarını ve kirpik üstünde yer alan tüm dokuların yoğunluğunun düzenlemesine ve tüm göz çevresinde yer alan dokuların mimari görünümünü düzenlemeyi kolaylaştırıyor.

2019’da La Prairie cildin aydınlığının renk ve yansıma ile ilişkilendirilmesi ve düzenlenmesine dayanan ‘’Işığın Dengesini’’ geliştirdi.

AYDINLATICI İÇERİKLER İLE : WHITE CAVIAR EYE EXTRAORDINAIRE

Devrim yaratan bir teknoloji olan Lumidose ile geliştirilen White Caviar Eye Extraordinaire özel formül özellikle göz çevresinde meydana gelen istenmeyen lekeleri hedefleyerek görünümlerinin azalmasına yardımcı oluyor.

Altın Havyar Ekstreleri ile geliştirilen formül, kolajen üretimini arttırmaya ve dokunun düzgünlüğünün artmasına yardımcı olarak cildin ışığı yansıtma yeteneğinin düzenlenmesine destek veriyor. 

İnci parlaklığındaki silindirik ambalaja sahip White Caviar Extraordinaire üzerinde bulunan metalik-gümüş renkli kap ile şık ve gösterişli bir ambalaj deneyimi sunuyor. Mücevher kutusunu andıran dizaynı ve pompalı ambalajı her kullanımda ideal seviyede ürünün dışarı çıkmasını sağlar ve cilt için en uygun miktarın kullanılmasına destek oluyor.

White Caviar Eye Extraordinaire ürün ile birlikte gelen seramik inci şeklindeki masaj aplikatörü ile cilt üzerinde serinletici etki sağlayarak kremin etkisini arttırmaya yardım ediyor. Dairesel bir şekilde sağa ve sola kıvrılabilen ve bu sayede göz çevresinde her noktaya tam anlamıyla nüfuz eden seramik inci masaj aplikatörü lenfatik drenaj arttırarak mikro-dolaşımın hızlandırıyor.

Göz çevresindeki sıkılık kaybına bağlı sarkma ve arzu edilmeyen renklenmelerin görünümlerinin azalmasına yardımcı olur.

Sabah ve/veya akşam temiz göz çevresine nazik tampon hareketleri yardımı ile uygulanır. Uygulama sonrasında ürün ile beraber gelen seramik masaj aleti ile 1-2 dakika kadar masaj yapılması White Caviar Eye Extraordinaire göz çevresi kreminin etkisinin artmasına yardımcı olur.