Kadın Ceket trendleri 2020: Bu modelleri önümüzdeki yıl giyeceğiz
Kadın Ceket trendleri 2020: Bu modelleri önümüzdeki yıl giyeceğiz

Kadın Ceket trendleri 2020: Bu modelleri önümüzdeki yıl giyeceğiz

Yeni bir yıla girdik ve 2020’nin getireceği birçok iyi karara ek olarak, önümüzdeki aylarda dolaplarımızda da birkaç yeni trend ortaya çıkacak. Dış giyime gelince, size açıklık getiriyoruz …Maskülen kesim blazer modelleri sevimli Teddy modelleri ile çok trend oluyor. Deri ve vinil ceketler de aynı şekilde kadınların en gözde moda parçası olacak. 2020 için ceket trendleri kadınlar için inanın daha güzel olamazdı.

Bazı klasiklere ( trençkot gibi) ek olarak, bu kış gardırobumuzda yeni pelerinler veya pastel modeller de olacak . En son trendler söz konusu olduğunda, bir kez daha favori yıldızlarımızdan ilham aldık. Resim galerimizde, 2020’de her kadının beğeneceği garanti edilen ceket trendlerini bulacaksınız.

Ceket trendleri 2020: bunlar en büyük trendler

Bu sezon çeşitli stil ikonlarında harika ceketler gördük: Max Mara’nın efsanevi oyuncak kürklü ceketlerinden bahsediyoruz . Bu yıl klasik kahverengi, siyah ve beyaz modellerin yanı sıra turkuaz, sarı veya kırmızı gibi parlak tonlarda parçalar da çıkardı. Aynı şey , 2020’de pastel renklerde en sevgili temel dış giyim parçaları arasında. (her birimizin dolapta asılı olan en azından bir tane olmalı) . En trend renkler ise nane yeşili, gül ve bebek mavisi önümüzdeki 2020 2021 kış için olmazsa olmaz renkler.

Bu arada, temel bir güncelleme , vinil veya sentetik deriden yapılmış kıyafetler çok popüler olacak.  2020’de en büyük markalar ASOS, ZARA &  H&M, Mango bu heyecan verici parçalara ek olarak, en az bir klasik modele yer verdi.   2020 için Önerimiz: Düz kesim kotlar , Blazer tasarım (veya ceket yaka) veya ikonik için  Burberry tarzı trençkotlar seçin.