Seksi Kırmızı
Seksi Kırmızı

Seksi Kırmızı

Hemen hemen her kadının makyaj çantasında en az bir adet bulunan kırmızı rujların yenilerini test ettik. Kimi mat, kimi ışıltılı…

SENSAI, Intense Lasting Colour
Kırmızı ruja giriş dersi olsa kesinlikle Sensai ile verilmeli. Sürülüşü çok kolay. Dudakta güzelce yayılıyor. Intense Lasting Colour, ŧ324.

SISLEY, Le Phyto Rouge
Fransız kızların kırmızı ruj sürme teknikleri var. Ruju parmağına sürüyorsun ve dudağına pat pat hareketlerle dağınık bir şekilde yediriyorsun. Senede bir kez kırmızı ruj süren biriyken Sisley ile bunun değişeceğine eminim. Anında Fransız it girl’e dönüşmek garanti. Le Phyto Rouge, ŧ375.

BURBERRY, Kisses Lip Lacquer
Tek dokunuşla yüksek parlaklık sağlayan, uzun süre kalıcı, zencefil kökü özü de içeren markanın Military no. 41 ruju iddialı tonuyla kendine güveni temsil ediyor. Birçok kadına da çok yakışacağını düşünüyorum. Kisses Lip Lacquer, ŧ270.

DIOR, Rouge Dior Ultra Care
Bu minik fırçalı ruj; ışıltılı yapısıyla, tek uygulamada dudaklarda pürüzsüz ve saatlerce bozulmayan, kalıcı bir renk bırakıyor. Ayrıca gün boyu sağlıkla ışıldamanızı sağlıyor. Kalıcılığı da süper. Rouge Dior Ultra Care, ŧ324.

SHISEIDO, Lacquer Ink
Bu yüksek yoğunluklu pigmentlere sahip, dudaklarda tüy gibi hafif bir his bırakan ruj nemlendirici etkisiyle de dikkat çekiyor. Başka bir ruj üzerinde kullanılması da çok avantajlı. Lacquer Ink, ŧ195.

NARS, Rouge a Levres
Tek kelimeyle muhteşem! Mat, kalıcı ve dudağı tamamıyla kapatarak pürüzsüz ve yoğun görünüm veren bir ruj. Öyle kusursuz bir dudakla, yüzünüze başka bir şey sürmek istemeyeceksiniz. Rouge a Levres, ŧ190.

YVES ROCHER, Ultra Nemlendirici Ruj
Paraben içermeyen, kremsi dokulu ve dudaklara anında nem kazandıran bir ürün. İçeriğindeki doğal ve bitkisel katkı ile, besleyici kiraz yağı, bu ruju tercih sebebiniz.